Strona Główna
       O firmie
         Oferta
           Realizacje
             Kontakt

 o firmie

 

    Od wielu lat funkcjonujemy z sukcesami na rynku usług brukarskich z  zakresu budowania podjazdów, alejek ogrodowych, placów, ścieżek,  chodników, miejsc parkingowych itp. z wykorzystaniem kostki brukowej,  nostalitu, granitu, starobruku, kostki klinkierowej, płyt ażurowych i  innych.


     Dodatkowo, obok usług bezpośrednio związanych z układaniem nowych  nawierzchni z kostki brukowej, oferujemy naszym Klientom szereg  pokrewnych brukarstwu usług budowlanych z zakresu małej architektury  zewnętrznej takich jak np.: budowanie tarasów i schodów wejściowych do  domów, stawianie ogrodzeń stalowych jak i murowanych klinkierowych czy  granitowych, budowanie kwietników, skalniaków, oczek wodnych, grilli  stacjonarnych itp.. Nasi stali Klienci cenią w szczególności  profesjonalizm, terminowość oraz bardzo atrakcyjne ceny oferowanych  przez naszą firmę usług. Osoby zatrudniane w naszej firmie wyróżniają  się pracowitością, wieloletnim doświaczeniem zawodowym oraz nienaganną  kulturą osobistą, co gwarantuje naszym Klientom rzetelne i fachowe  wykonanie zleconej nam usługi w miłej i przyjaznej atmosferze.

    Prowadzimy swoją działalność w obrębie województwa zachodniopomorskiego. Dokładniejsze informacje na temat cennika oferowanych przez naszą firmę  usług brukarskich uzyskają Państwo drogą telefoniczną bądź mailową,  jednak z uwagi na specyfikację branży, szczegółowy kosztorys robót  uzgadniamy osobiście i indywidualnie z każdym naszym Klientem. Zapraszamy również do zpoznania się z aktualnym cennikiem kostki  brukowej na 2010 rok.

RadMat