Forum miłośników DOBERMANÓW Strona Główna Forum miłośników DOBERMANÓW

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Forum chronione jest przed spambotami. Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz na: dobermankaa@wp.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ania
2011-05-31, 15:22
chetnie przyjme psa-suke
Autor Wiadomość
leszek

Wysłany: 2011-05-06, 14:00   chetnie przyjme psa-suke

tak jak w temacie mam suczke 14 miesieczna i chce wziasc ze schroniska lub kupic psa lub jeszcze jedna suczke -mieszkam w domku jednorodzinnym z ogrodem codziennie w miare pogody wyjezdzam na laki zeby sunia mogla sie wylatac mam tylko dylemat czy psa czy suczke Jenna strasznie lubi sie bawic w towarzystwie innych psow. Psy u mnie w domu byly zawsze traktowane jak czlonkowie rodziny jesli by ktos wiedzial o psie do adopcji to prosze o wiadomosc

Rena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 14:24   

Leszku a skad jestes ? Ta "moja" suczka mieszka w tej chwili w okolicy Piaseczna .

Rena
Gość
Wysłany: 2011-05-06, 15:12   

jestem z Opola ale dojazd nie stanowi zadnego problemu

leszek
Gość
Wysłany: 2011-05-06, 15:13   

z opola sory z wczesniejszy wpis

Rena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 15:41   

Moze wiec skontaktuj sie z ludzmi gdzie sunka teraz jest i pogadaj .Tam masz w pakiecie razem z nia szkolenie , dla Ciebie , bo ona zna komendy i wszystkie sprawy wie ;-)

Czy na forum jest ktos kto moglby umowic sie z Leszkiem i sprawdzic dom ?
Przepraszam Leszku , ze tak pisze , no ale taka jest procedura .
Suczka jest po sterylce to tak dla jasnosci pisze :oops:

Jak chcesz namiar na ludzi gdzie ona jest teraz daj znac , zreszta wyszukasz w google wpisz "russ szkolenie psow " .
Musisz rozmawiac z Pania Agata lub Pania Kasia .

Rena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 15:43   

Trzeba dopytac jak ona z innymi suczkami , bo z psami nie ma problemu .
O kotach pisalam .
I daj znac prosze jesli bedziesz dzwonil do Russ co i jak .Ja chetnie podjade jesli bedziesz chcial , a i ja wlasciwie chcialabym .

leszek
Gość
Wysłany: 2011-05-06, 15:56   

namiary jak najbardziej sprawdzic dom oczuwiscie tez mozna plotjest wysoki na 180cm stawialem nowy bo moja stawala na tylnych lapach i leb wystawiala na zewnatrz a w opolu madry wet nazwisko pomine rozpowiadal ze dobki to ludojady iludzie z ciekawosci przychodzili ogladac -chyba czy ja jeszcze zyje :-D i wspomne jeszcze ze ojciec jest lekarzem wet. ale na emeryturze

Rena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 16:03   

Leszek zadzwon do Russ , popytaj o to co uwazasz , ale o kontakty z suczkami tez i daj mi znac . Powiedz , ze masz namiar z dobermaniego forum od mamy Pablisia to beda wiedzialy , mowilam im , ze napisze na forum .
Kiedy chcialbys przyjechac ? Jesli sie zdecydujesz oczywiscie i przezyjesz te ataki swojej ludojadki ?

A czy miales kiedys dwie suki ?

leszek
Gość
Wysłany: 2011-05-06, 16:21   

tak mialem opisalem to na drugim temacie tam gdzie opisana jest ta sunia z piaseczna

leszek
Gość
Wysłany: 2011-05-06, 16:36   

rozmawialem w sprawie dobermanicy jak na razie wszystko Ok wstepnie umowilem sie na przyszlu tydzien Pt-So ale jeszcze potwierdze kolo srody musze zaplanowac czas jesli bys chciala to mozemy podjechac razem i zobaczymy jak zareaguja na siebie

Rena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-06, 16:39   

My w dwoch tematach piszemy :) :) .
Dobrze , jak bedziesz mial jechac daj znac , wysle Ci namiar na mnie na komorke i spotkamy sie .

leszek
Gość
Wysłany: 2011-05-06, 21:03   

ok kolo srody bede wiedzial dokladny dzien czy piatek czy sobota tak ze odezwe sie ,dzwonilem i pytalem o tamta sunie podobno jest spokojna do psow zachowuje sie spokojnie co do innych suk niewiadomo trzeba bedzie zrobic konfrontacje i zobaczymy jak na siebie zareaguja i wtedy bedzie mozna cos dalej myslec narazie dzieki i pozdrawiam

Rena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-09, 12:38   

Leszku , jesli zdecydujesz sie to ja chcialabym zebys spotkal sie z osoba , ktora zechce zobaczyc Twoj dom , tzn . dom gdzie mialaby byc sunia . Daj znac prosze czy zechcialbys zeby taka osoba przyjechala do Ciebie .
Ja czuje sie odpowiedzialna za ta adopcje i nie moge oddac dziewczynki bez sprawdzenia Twojego domu .
Jak zrozumialam sunia ma byc w domu , tzn. mieszkac w domu czy tak ?

Rena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-11, 11:09   

Leszku czy rozmysliles sie ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi